Jump to content

    Serverio monitoriusServerio statusas: Įjungtas

Serverio IP: samp.real-life.lt

Serveryje žaidžia: 18 / 300

Jungtis
Užsiregistruokite forume, kad galėtumėte naudotis visomis forumo funkcijomis ir matyti visą, nariams prieinamą, informaciją. Tik forumo narys gali kurti naujas temas, duoti reputacijos taškus bei bendrauti su kitais forumo nariais žinutėmis.
Vlad_Marshall

Informacija apie serverio startą!

Rekomenduotos temos

start.png

Sveiki Real-Life.lt žaidėjai!
Atėjo laikas paskelbti ilgai lauktą informaciją apie serverio startą. Nenorėjome per daug skubėti su serverio startu, kadangi norėjome pilnai atrinkti projekto komandą, ištestuoti sistemas, kurios kėlė įtarimų bei sutvarkyti rastas klaidas. Nors ir projekto komanda dar nėra pilnai atrinkta – tik šiandien atrinkome pirmus prižiūrėtojus, tačiau tarpusavyje pasikalbėjome bei įvertinome, jog iki serverio atidarymo komanda bus pilnai atrinkta. Tad visus, kas turi noro ir motyvacijos turėti tam tikras pareigas serveryje, raginu nesnausti ir pildyti anketas iš karto, nes atrankos vyks greitesniu tempu. Kalbant apie serverį bei atnaujinimus, galime paminėti tai, jog iki starto pagrinde testavome esamas sistemas bei tvarkėme klaidas, nes norime užtikrinti sklandų žaidimą. Nusprendėme, jog šį kartą atnaujinimai vyks šiek tiek rečiau, tačiau jie bus labiau kokybiški – po atlikto atnaujinimo skirsime daugiau laiko testavimui (prie testavimo galės prisidėti ir paprasti, motyvuoti žaidėjai). Tokiu būdu sumažinsime atnaujinimų klaidų skaičių, padidės jų kokybė bei nereikės po atnaujinimų daug laiko skirti klaidų taisymui. Tačiau mažesni atnaujinimai, kuriuose bus klaidų pataisymai bei mažesnės sistemos – tikrai bus ir bus pastoviai. Taip pat administracija ragina visus žaidėjus, kurie turi gerų idėjų, dalintis jomis, rašyti pasiūlymus bei kuo aktyviau dalyvauti pasiūlymų diskusijose. Jeigu matysime, jog kuris nors pasiūlymas sulaukia ypatingo dėmesio – mes tikrai jį įgyvendinsime.
O dabar pats laikas paskelbti tai, ko daugelis iš Jūsų laukėte ilgą laiką. Projekto administracija nori oficialiai pranešti, jog serverio atidarymas įvyks 2020-04-24 ( penktadienį ) 18:00 valandą! Tikiuosi, jog susitiksime serveryje, lauksime kiekvieno iš Jūsų. Taip pat nepamirškite kviesti savo draugus, kuo mūsų bus daugiau, tuo smagiau! Verta paminėti, jog atidarymo metu galėsite dalyvauti įvairiuose eventuose, laimėti puikių prizų ir smagiai praleisti laiką. Šio atidarymo metu galėsite gauti ne tik visiems gerai žinomus prizus kaip: pinigus, patirties taškus bei kreditus, tačiau prie viso to kiekvienas iš Jūsų turės galimybę laimėti unikalų transportą, namą, verslą bei sudalyvauti kuponų dalinime! Visa komanda tikimės, jog serverio atidarymas įvyks sklandžiai, sulauksime daug žaidėjų bei smagiai praleisime laiką. Iki susitikimo serveryje!

  • Like 20
  • Ačiū 3
  • Nusiminęs 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Opa ikrito! Primenu jog jau galite pildyti į direktoriaus postus, trečiadienį 22h rakinu tema, ketvirtadienį apie 12:00 analizės, nuo 17:00 iki 22:00 apklausa DC.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Esu naujokas bet man hype kad atsidaro šitas projektas aš nežinau kodėl bet palaikau jus visus kurie kuriate ir stengiatės dėl mūsų visu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Parašė (redaguota)

Nuu ka galiu pasakyti saunu kad girzta senasis real-life.lt projektas sekmes hebryte manau laikisyte ilgai serveri Laldauju jusu nedarykt trecos klaidos 

Redaguota Valera_Kentas
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Laukiam serverio starto, tikimės startuosim be didesnių sunkumų ar kenkėjų, susitiksim serveriui startavus. O dabar visi turėdami laiko iki starto pakvieskime čia savo draugus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Neseniai apsilanke   0 narių

    No registered users viewing this page.

×