Jump to content

    Serverio monitoriusServerio statusas: Išjungta

Serverio IP: samp.real-life.lt

Serveryje žaidžia: /

Jungtis
Užsiregistruokite forume, kad galėtumėte naudotis visomis forumo funkcijomis ir matyti visą, nariams prieinamą, informaciją. Tik forumo narys gali kurti naujas temas, duoti reputacijos taškus bei bendrauti su kitais forumo nariais žinutėmis.
Dziugas Henry

Forumo startas!

Rekomenduotos temos

forumo_startas.png

Sveiki, forumo lankytojai bei būsimi serverio žaidėjai, 

Kaip ir suprantate REAL-LIFE projektas atsirado naujose rankose. Jau ankščiau buvo minėta, kad "NAUJI SAVININKAI, BET NE NAUJI VEIDAI". Nuo šiol projektą valdysime dviese - Aš @Dziugas Henry ir @Evaldas Anskus prie mūsų taip pat prisijungs žmogus atsakingas už modifikacijos naujinimą. Kas jis toks atskleisime kiek vėliau. Bet galiu pasakyti, kad jis iš tos pačios kompanijos. Konkrečios serverio paleidimo datos dar nenustatėme, todėl kviečiu visus sekti mūsų naujienas forume. Nepamirškite siūlyti savo idėjų, kurias norėtumėte matyti serveryje (> tai galite padaryti šioje skiltyje). Į bet kurią idėją mes atsižvelgsime ir stengsimės ją įgyvendinti. Apie atrankas į serverio administratorius jus informuosime bei paskelbsime forume likus bent savaitei iki starto. Kol kas paskelbta atranka į forumo moderatoriaus postą (> anketą rasite paspaudę čia) bei reklamavimo konkursas (> apie kurį daugiau informacijos čia)

Forumas paleistas = pradžia padaryta. Discord grupė yra. Gražiai bendraukit, nesipykit ir laukit naujienų! O jų tikrai bus! <3

Pradėkim kviesti savo draugus ir pažįstamus į naujai atsikuriantį LOS SANTOS gyvenimą! 

REAL-LIFE - TAVO ŽAIDIMAS PRASIDEDA ČIA!

  • :) 3
  • nice 6

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

  • Neseniai apsilanke   0 narių

    No registered users viewing this page.

×